طراحی سایت اختصاصی

سایت | طراحی سایت | طراحی سایت در مشهد | طراحی سایت اختصاصی

معرفی وبسایت و فرآیند طراحی سایت

این روزها کمتر کسی را پیدا میکنید که با کلمه اینترنت و وبسایت ناآشنا باشد. وبسایت‌ها در دنیایی که زندگی میکنیم به امری جداناپذیر از زندگی بشر تبدیل شده‌اند. حال با این شرایط، طراحی وبسایت اختصاصی نیز گزینه‌ای است که هر شخص حقیقی و یا حقوقی به دنبال آن است تا بتواند علاوه بر برآورده کردن نیازهای شخصی، خود را به دنیای اینترنت وصل کند و برنامه‌های خود را پیش ببرد.

اهمیت طراحی وبسایت اختصاصی

هر روز که در اینترنت به گشت و گذار می;پردازیم و از سایت;های زیادی دیدن می;کنیم، شاید به وبسایت;هایی بر بخوریم که از نظر ظاهر، سرعت و یا محتوا با دیگر وبسایت;ها تفاوت داشته باشند. وقتی در مورد ماهیت این وبسایت;ها تحقیق می;کنید متوجه می;شوید که آنها بصورت اختصاصی طراحی شده;اند.
شاید تا این زمان به اهمیت این موضوع فکر نکرده;اید که وبسایت;های اختصاصی چقدر در کسب و کار  و پیشرفت اهداف ما تاثیر دارند. بیایید واقع بین باشیم، هر روزی را که شروع میکنیم نا;خواسته پا به دنیای اینترنت و وبسایت;ها میگذاریم. اگر کمی دقت کنید متوجه می;شوید اکثر وبسایت;هایی که مقصد شما برای بازدید هستند، همگی به صورت اختصاصی طراحی شده;اند. از شبکه;های اجتماعی گرفته تا صفحات وبسایت اخبار;، از وبسایت فروشگاه;های آنلاین گرفته تا صفحات وبسایت;های آموزشی و ورزشی و غیره که بسیاری از آنها طراحی وبسایت اختصاصی را به استفاده از دیگر موارد ترجیح داده;اند. در این مطلب شما را با موضوع طراحی وبسایت اختصاصی بیشتر آشنا می;کنیم.

 

طراحی وبسایت اختصاصی چیست؟

بیش از نیمی از وبسایت;های دنیا از ابزار;های آماده برای طراحی و ساخت صفحات وبسایت خود استفاده می;کنند. وبسایت‎‌های اختصاصی به سایت;هایی گفته می;شود که صفر تا صد آن توسط افراد مجرب و به سلیقه و نیاز مشتری طراحی و پی ریزی می;شوند. از برنامه نویسی وبسایت گرفته تا ظاهر و محیط گرافیکی آن همگی بصورت اختصاصی و با در نظر گرفتن اهداف و نیاز مشتری طراحی و راه اندازی می;شود.
به واسطه پیچیدگی و دشوار بودن طراحی وبسایت اختصاصی همچنین گستردگی، این کار توسط شخص انجام نمیگیرد و معمولا توسط شرکت;هایی که نیروی کافی با تجربه دارند صورت میگیرد.
گروهی که مسئول انجام این کار انتخاب می;شوند باید دانش و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشند.
همانطور که قبلا اشاره کردیم طراحی وبسایت اختصاصی این امکان را به مشتری می;دهد که هر ایده و سلیقه;ای که دارد، بتوان برنامه نویسی و  طراحی کرد. طراحی وبسایت اختصاصی بر خلاف دیگر راه;های ساخت وبسایت، هیچ محدودیتی را پیش روی اشخاص ایجاد نمیکند.
شما پس از تصمیم گیری در مورد ساخت و طراحی وبسایت اختصاصی و انتخاب شرکت سازنده جلساتی با طراح وبسایت برگزار می;کنید. در این جلسه شما نقطه نظرات خود را در مورد قالب گرافیکی وب سایت اعلام می کنید و طراح وب سایت قالب سایت را بر اساس نقطه نظرات شما پیاده سازی می کند.
مراحل دیگر همچون برنامه نویسی، تولید محتوا، امنیت و غیره همگی با هماهنگی و مشاوره بین طرفین شکل می;گیرند.

 

مزایای طراحی وبسایت اختصاصی

هر شخص یا شرکتی که قصد ساخت و طراحی وبسایت را دارد مطمعنا قصد دیده شدن در سطح بالایی را دارد. اما طراحی وبسایت تخصصی چگونه می;تواند به ما کمک کند؟
از مزایای طراحی وبسایت اختصاصی می;توان به اعتباری که با انجام این کار به ماهیت کار خود می;دهید اشاره کرد. شما کمتر کمپانی بزرگی را مشاهده می;کنید که از قالب;های آماده و ابزارهای رایگان برای ساخت وبسایت خود استفاده کرده باشند. با طراحی وبسایت اختصاصی، اعتبار خود را افزایش می;دهید.
شما با طراحی وبسایت اختصاصی می;توانید ارتباط آسانتری با کارفرمایان و یا مشتری;های خود برقرار کنید.
به دلیل ماهیت این نوع وب;سایت، ابزار ارتباطی شما با کاربران افزایش پیدا می;کند.
از زمان راه اندازی وبسایت امنیت بالای سایت مورد توجه قرار می;گیرد. این موضوع یکی دیگر از مهمترین دلایل طراحی وبسایت اختصاصی می;باشد. امنیت سایت گزینه;ای است که سازندگان این نوع از سایت;ها از ابتدای برنامه نویسی وبسایت به آن توجه ویژه;ای می;کنند. ابزارهای ساخت وبسایت رایگان به دلیل ماهیتی که دارند و در دسترس بودن برای عموم از امنیت پایینتری برخوردار هستند که متاسفانه این امر در برخی مواقع موجب هک شدن آنها و تحمل خسارات جبران ناپذیری می;شود. طراحی سایت اختصاصی از امنیت بسیار بالاتری برخوردار است و گزینه مناسب تری برای اشخاص می;باشد.

از دیگر مزایای وبسایت اختصاصی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

. سرعت بالای بارگزاری وبسایت اختصاصی

. افزودن انواع امکانات به وبسایت بدون هیچ محدودیتی

. امکان شخصی سازی بسیار بالا به سلیقه مشتری

. دسترسی و کنترل کامل به تمامی قسمت;ها وبسایت

. با افزایش کاربران و بزرگ شدن سایت، کارایی آن کاهش نمی;یابد

. سرعت وبسایت اختصاصی برای کاربران به دلیل این; که مخصوص یک نفر ایجاد شده است بسیار خوب و بالا خواهد بود

 

معایب طراحی وبسایت اختصاصی

 

بعد از اینکه به مزایای زیاد طراحی اختصاصی وبسایت اشاره کردیم، باید از معایب کم آن هم اطلاع داشته باشیم.
•    هزینه طراحی وبسایت اختصاصی بالاتر از دیگر گزینه;ها است.
•    به دلیل اینکه سایت شما به صورت اختصاصی برنامه نویسی می;شود، زمان بیشتری برای طراحی و برنامه نویسی آن نسبت به وردپس احتیاج است.
•    به دلیل طراحی وبسایت به صورت اختصاصی، اگر در آینده نیاز به اضافه کردن امکانات جدید باشد باید هزینه جداگانه برای آن در نظر گرفته شود.
در واقع به غیر از هزینه بالاتر طراحی وبسایت اختصاصی، ایراد زیادی نمی;توان به آن وارد کرد.

سخن پایانی
 هر دو روش طراحی سایت با وردپرس و دیگر ابزار ها و چه طراحی وبسایت خصوصی، گزینه;های درست و استانداردی هستند. این شما هستید که باید با در نظر گرفتن آن چیزی که در ذهنتان است و شرایطی که دنبالش هستید تصمیم بگیرید کدام گزینه برای شما بهتر است. یک شرکت با تجربه در ضمینه طراحی وبسایت اختصاصی، می;تواند با ارائه مشاوره حرفه;ای شما را در تصمیم گیری درست راهنمایی کند.

 

 

با تشکر از شما بخاطر زمانی که برای ارتباط گرفتن با ما گذاشتید

تیم توسعه و برنامه نویسی نوآوران برتر

پروژه های مرتبط

وبسایت موسسه حقوقی کیانمهر

وبسایت موسسه حقوقی کیانمهر برای ثبت درخواست ها و رزرو نوبت به صورت آنلاین

وبسایت خرید و فروش ارز

وبسایت less fee برای ارائه خدمات خرید و فروش ارز می باشد که بصورت انلاین میتوان قیمت لحظه ای ارز های مورد نظر را مشاهده ...

فروشگاه رویال گالری

رویال گالری یک فروشگاه آنلاین برای ارائه محصولات آرایشی و زیبایی و بهداشتی می باشد.

دسته بندی پروژه ها